Peyzaj Tasarım ve Uygulama

Peyzaj Proje ve Tasarım hizmetimiz, alanında uzmanlaşmış ve deneyimli mimarlarımızın, müşterinin istekleri doğrultusunda, uygulamanın yapılacağı alanı keşfi ile başlamaktadır.

Uygulamanın yapılacağı alanın toprak kalitesi ve özellikleri, iklim koşulları, bulunduğu konum,  müşterinin talepleri, kullanım amacı ve altyapısı gibi veriler analiz edildikten sonra proje tasarımına başlanmaktadır.

 

Keşif sırasında edindiğimiz bilgiler ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, ortam şartlarını da baz alarak 2D AutoCAD ön proje çalışmalarını 3DMAX görselleri ile zenginleştirerek proje sunumunu gerçekleştirmekteyiz.

Peyzaj Tasarımı yapısal peyzaj ve tasarımsal peyzaj olarak iki grupta çalışılmaktadır. İlk olarak Yapısal Peyzaj ögelerini uygulama alanına yerleştirdikten sonra ortam şartlarına uyum sağlayabilecek bitkilerin tasarıma uygun olarak konumlandırması yapılır.

Peyzaj Tasarımlarımızı hazırlarken sıradan, alışılmış tasarımlar değil tamamen müşterinin arzularını karşılayan, mekanın veya bölgenin karakterini, özelliklerini, kullanım amacını ve en önemlisi  estetiksel anlamda en iyiyi vurgulayacak tasarımlar hazırlamak bizim ilk önceliklerimiz arasındadır.


Menezia Peyzaj
olarak bulunduğumuz sektördeki tüm gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek bu gelişimleri projelerimizde uygulamaktayız.

 

 

 

 

Peyzaj Tasarım ve Uygulama ile İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetinizde ürün bulunmamaktadırMağazaya geri dön